КолумниТОП

Овој ли?? Овој изгледа на просјак кој бара милост, преварант во волчја кожа преоблечен.

Овој ли ваков со послушнички израз и гестови личи на државник кој ќе го преставува народот?! Овој ли??
Овој изгледа на просјак кој бара милост, преварант во волчја кожа преоблечен.. Што си мисли, дека утре кога ќе оди во затвор сите светски лидери ќе се з’гнат милост да бараат за него, па, вака идиопатски сака да остави впечаток на невино детенце, болесник… Што те чека, не си ни сонувал!!
Можно е да е слика од еден или повеќемина, луѓе кои стојат и Костум


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 22:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.