ЖивотЗабава

Овие точкарите ај што се помалце забегани, ама и кампањи да водат дека ќе биле власт не да е смешно туку е и троа жално

камиказа бе што праите на Козјак со запурени муда со велосипедистките хахаха све сте вие багра секта точкари

Нема достапен описНема достапен описНема достапен опис

Нема достапен описНема достапен описМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:09 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.