Живот

ОВАЈ ВОЛОТ ОД ПРОБИШТИП НЕ СЕ ИЗНАЈАДЕ ВЕКОТ, АБЕ ГИ СТАВАТЕ НА ФУНКЦИИ ДА ЈАДАТ И СЕРАТ САЛ

ЛАДИЌ ИДИ БРЕ НЕШТО ПОРАБОТИ СВЕ ТИ ЕБАМ, САЛ ПИЕШ МОЧАШ ВРЗ ПРОБИШТИПЦИ

Можно е да е слика од 8 луѓе, вклучително Dragan Anastasov и седнати луѓе

За многу години празникот!!!


Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:49 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.