ЗабаваСекс

OВАА СТРУМИЧКАВА КОКОШКА Е ПОЛУДА И ОД АГНЕСА И ОД ДУНАВКА ЗАЕДНО, А МАЖ И ЕДЕН ВОЛ ВОЛОСАН…

Откако со нејзиниот животен партнер Константин Плевнеш (син на драмскиот писател и дипломат Јордан Плевнеш) лани гостуваше во ТВ-шоуто „Живот со стил“, јавноста не престана да зборува за Марија Пијанманов.

Марија е родена Струмичанка. Еден период работела како новинарка во весникот „Нова Македонија“, во една фаза била и манекенка, а сакала да стане докторка.

Марија нема ден да не се пофали колку била заљубена во нејзиниот сопруг и дека секојдневно посетуваат скапи ресторани, каде што пејат славејчиња и соколи . Овој пат Македонската Муза новинарите ги нарече луѓе без домашно воспитување, но обидуваќи се да докаже колку е убава цело врeме го снимаше нејзиното деколте.

Таа во нејзиниот лајв кажа ќе ни го покажела и шлицот, ама позади нејзиниот грб се наоѓало огромна карпа па не можела убаво да ги сними нејзините нозе.

Марија откри дека наскоро има и мало изненадување за нејзините фанови, размислува да ги покани сите нејзини фанови и обожаватели на заедничка среддба, но нема потреба да се плашите бидеќи таа била вакцинирана и ревакцинирана..Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.