Забава

ОВАА КОРОНА КРИЗА НА НЕКОИ И ПСИХИЧКИ ИМ ДЕЛУВА

Не е арна koроната психичка ја отепала оваа

Фотографија на Maja Kondovska.

Македонија

Заболени
57,451
Мртви
1,600
Излечени
34,970
Активни
20,881
Last updated: 26/11/2020 - 21:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.