КолумниМакедонијаТОП

Оваа фамилија што ѝ еба мамата на Македонија како никој до сега, треба дебело да плати. п.с. Вас ДАНЕЛА ви е крива 😂😂😂

Johan Elzeser се чувствува налутено во Септичка Јама.

1 ч. 
Никогаш не сум бил против двотричетири јазичност, другачии софтвер сум јас и никад нема да дозволам некој да ме натера другога да го мразам поради националност или што знам што. Имам кажано во милион наврати дека ке пукнам од мака што не сме учеле албански јазик, и да не се повтарам и тупам, увек ќе бидам против вакви створови кои што дојдоа на власт со подарен стик од 2GB и со пет пароли а ниту една не исполнија. Одозгора на тога украде све што може да се украде и најбезобразно си кидна, така да искрено мислам дека оваа фамилија што ѝ еба мамата на Македонија како никој до сега, треба дебело да плати.
п.с. Вас ДАНЕЛА ви е крива 😂😂😂


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.