СветСексТОП

OВА Е ПРАВА НОВИНАРКА, А НЕ ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА ОТИШЛА И СЕ ПОСЕКСАЛА ЗА ДОБРА ВЕСТ

Радио репортерка од Данска прави интервју со маж сред клуб за свингери. Додека има секс со него. Со директно вклучување во програма.

За време на програмата на данското Радио 4 можело да се чуе стенкањето на новинарката Луис Фишер додека го интервјуирала мажот со кого имале секс. Репортерката го покривала повторното отворање на клубот за свингери по олеснување на ковид-19 рестрикциите во Данска. По нејзини зборови средбата не била планирана.

Откако аудиото од интервјуто масовно се споделува низ социјалните мрежи, Фишер за германски Билд изјавува дека нејзините напори добиле мешан прием:

„Најголем дел од нив се позитивни, сметаат дека тоа што го направив е храбро и кул. Други пак мислеа дека ја преминав границата на новинарството.

Немам дечко, што дефинитивно ја направи целата работа многу полесна. Мајка ми мисли дека е смешно и се смее, татко ми мисли дека тоа стварно кул.

Јас уживав.

Иако тоа не беше најдобриот секс во мојот живот. Сепак мажите во клубот се многу учтиви и многу внимателни. Се чувствував како божица. Направија да се чувствувам многу посебно.

За мене тоа е многу природно. Дел од мојата работа е да дадам инсајт во свет во кој не секој има пристап.“

Фишер објаснува дека актот „ги опуштил гостите“ кои првично се двоумеле да дадат интервју.

Директорката на Фишер од Радио 4, ја пофалила новинарката за нејзиното „експериментирање“ и „поинаквото новинарство“.

Новинарката изјави дека би земала предвид слична репортажа во видео формат не само аудио, но не би се вклучувала лично бидејќи тоа би ги надминало нејзините „лични граници“.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.