СветСекс

ОТКРИЛ ДЕКА СОПРУГАТА СЕ ЗАНИМАВА СО ПРО*ТИТУЦИЈА, ПА ЈА НАМАМИЛ ВО ХОТЕЛ: ТОГАШ НАСТАНАЛ ХАОС! СНИМИЛ СЕ НА КАМЕРА (ВИДЕО)

Неименуван маж неодамна дознал дека неговата сопруга има профил на OnlyFans, популарна порно платформа. За тоа го известил неговиот пријател, кој ја нашол сопругата таму, но шоковите и разочарувањето не завршиле тука.

Имено, откако направил лажен профил и поминал една недела во кореспонденција со неа, тој несреќник сфатил дека неговата сопруга се гледа со клиенти, односно се занимава со класична проституција.

ОТКРИЛ ДЕКА СОПРУГАТА СЕ ЗАНИМАВА СО ПРОСТИТУЦИЈА, ПА ЈА НАМАМИЛ ВО ХОТЕЛ: Тогаш настанал ХАОС! Снимил се на камера (ВИДЕО)

Протагонистот на оваа приказна потоа ја контактирал под псевдонимот Д Рок, договорил состанок во хотелот и бурно реагирал откако неговата сопруга облечена во долна облека ја отворила вратата, пренесува Нет.хр.

Неговата сопруга, на која и се обраќаше со Катрина, се испружи на креветот и се расплака.

“Што правиш овде? Што зборуваш? Не се среќавам со клиенти. Чекај, можам да објаснам сè. Дојдов овде да танцувам. Знаеш, хипотеката…”, се обиде оваа жена по име Катрина. низ солзи се оправдува, но нејзиниот сопруг не падна на патетичната приказна како таа тоа го направи за доброто на семејството.

„Не ме интересира никаква хипотека, не сакам да слушам изговори. Нема што да објаснувам“, одговори сопругот.

Тој додаде дека таа не изгледа ни малку срамежливо на Интернет и дека „нема потреба сега да го крие лицето“.

Неговата сопруга се заколна дека танцува само за луѓето.

Згора на тоа, на крајот и рекол дека ќе ги исфрли сите нејзини работи од дома, а не се помрднал дури и кога таа почнала да спомнува деца.

Во еден момент таа му кажа како го сака, на што тој и одговори „ти мене не ме сакаш“.

Кога тргна да ја напуши хотелската соба, таа му рекла „душо, имаме деца“, на што тој рече:

„Знаш, после сето ова, се прашувам дали тоа се мои деца“, рече тој, излегувајќи од хотелската соба.

Двојката помина четири години во брак.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.