ЗабаваСексТОП

Отишле двајца македонци у Тајланд и начекале..лејдибој

znaes, dvajca makedonci ke se stavaat na edna kurva za poevtino

kupleraj u bankog eden drugar mi kazuva najmile kurva znaes, dvajca makedonci ke se stavaat na edna kurva za poevtino i toj im kazuval – boyfriend a ovie lapaat, pipkaat cicki i koga pipnale dole ispadnale madinja abe toj im baral ne znam kolku, ovie najeftinata a najdobro sto izgleda

Македонска работа ќе ебат у Пукет ама скржави двајца на една ем да била убава ем ефтина она да се покаже мушко со цицки и викаат го тепале, ама лажаат го опнале кога македонец кога платил не ебел, нема таков

СДСМ ја призна автентичноста на фотографиите на Заев и Филипче на грчките плажи - РепубликаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.