ЗабаваСекс

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА НАЈ ГОЛЕМ ЕБАРНИК ОПШТИНА ВО МАКЕДОНИЈА

НОРМАЛНО СЕ ЗЕЗАМЕ ФИЛИП Е ДЕБИЛ НИТ ЕБЕ НИТ ГЛЕДА, АКО ТРЕБА ДА ЕБЕ БРАТ МУ ИДЕ ЗА НЕГО ЕБЕ И ТИЕ ТАЈФАТА ДРКАЏИИТЕ ОКОЛУ СОКОЛ

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА НАЈ ГОЛЕМ ЕБАРНИК ОПШТИНА ВО МАКЕДОНИЈА На крајот на градоначалничките мандати во сите општини во државава, ДоказМ направи едно интересно истражување, во која општина нај успешно бил имплементиран проектот ,,ЕБИ ШТО ЌЕ ИЗЕБЕШ ПОВЕЌЕ И БЕГАЈ” и откривме сензационални податоци, дека градоначалникот на Кисела Вода со тајфата околу него најмногу ,,исплескале” се што е женско во општинската администрација, а богами некои и со машки се шибале. Не дека по другите општини не се ебаваат, но овие од Кисела Вода претераа. Ајде уште малку…ситнооо броите.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.