БалканТОП

ОПАСНИ СЕ БУГАРИТЕ ДАВААТ ПАРИ ДА СЕ КАРААТ ДОКТОРИТЕ КОЈ ПОВЕЌЕ ЌЕ ВАКЦИНИРА И ЌЕ ЛАПААТ ПАРИ ЕКСТРА

БУГАРИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 10 ЛЕВА ЗА ПРЕПИШАНА ВАКЦИНАМакедонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 08:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.