ЖивотЗабава

Оооо Мицкоски на слава кај Орце, празнично се тера

претседателот на ВМРО на слава кај градоначалникот Честита слава домаќине!

EEE KOMШИЈАТА МИЦКОСКИ И КАЈ НАС ЌЕ ДОЈДЕШЕ АМА НИЕ ОД ДОКАЗ НЕМАМЕ СЛАВА КОМУНИСТИЧКИ ДЕЦА СМЕ ТА ЗАТОА…НЕ НИ ИДЕ НА ГОСТИ

Добри гости ми дојдоа. ♥️
За многу години денот и вечно име на сите кои го слават!
Бог се јави!
Можно е да е слика од 14 луѓе, седнати луѓе, луѓе што стојат и внатре


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.