Занимливости

Ooo се опраил од короната директорот на ЕСМ па и го тура на Бугарија а се трти на Грција ќе вложуваме таму

(ВИДЕО) ЕСМ СЕ ОТКАЖУВА ОД УЧЕСТВО ВО БУГАРСКАТА НУКЛЕАРКА БЕЛЕНЕ, ЌЕ ГРАДИ СО ГРЦИТЕ ГАСНА ЦЕНТРАЛА ВО АЛЕКСАНДРОПУЛОСМакедонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 21:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.