Забава

ООО ОВОЈ РАЗБИРАЛ ТЕЛЕВИЗИЈА

СТЕФАНЕ ДЕТЕ МЛАДО ТИ БЕШЕ САМО ПАРЧЕ МЕСО ЗА БОКИ 13 И СЕРГЕЈ НЕ ГЛУМИ ВЕЛИЧИНА АМАН

И ДА ПРЕД ДА ДЕМАНТИРАШ ИЛИ НЕ ПОМИСЛИ ДЕКА ИМАМ ИЗЈАВА ОД ГАЗДАТА, УРЕДНИЦИТЕ КАКО БИЛО СО ТЕБЕ КАКО ВЛЕЗЕ ОД ТОТАЛ АНОНИМУС ДО ВОДИТЕЛ ПА МОЖАМ И ДА ОБЈАВАМ…ЗА НИНА СЕ НАЈДОБРО ОД 1 ТВ А СЕГА БЕКСТЕЈЏ, AMA TИ ДЕТЕ ЌУТИ.

Македонија

Заболени
27,199
+245
Мртви
934
+15
Излечени
18,948
Активни
7,317
Last updated: 26/10/2020 - 19:26 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.