Забава

Она кога вмровец му е верен до смрт на Ѕинго Со кичма и став😉😀

Она кога вмровец му е верен до смрт на Ѕинго
Со кичма и став😉😀

Фотографија на Bobi Ilievski.

Човек кој безпоштедно се троши за Македонија!

Човек со кичма и став, и поради сето тоа жртва на политички прогон.

Љубац до крај заедно, во добро и во лошо…

Фотографија на Hristijan Mickoski.

Македонија

Заболени
27,199
Мртви
934
Излечени
18,948
Активни
7,317
Last updated: 27/10/2020 - 07:56 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.