КолумниМакедонија

Она кога си фраер австрискиот инвеститор комшија на Ибис ги истурка контејнерите на КХС на сред улица пошто му сметале додека гради зграда на туѓ паркинг, луда Македонија

фото пиздарија

Го искористи да ја вработи на државно, му ги собра парите и му раскина 

Image

Ова на улицата Орце Николов градежникот ги бутка контејнерите на КХС на сред улица ем нагрдува ем претставува опасност во деловна и жива зона со многу коли и пешаци ова е веднаш кај поранешна Охридска банка општината и градежникот си учиниле дил па општината и паркинзите кои не се негови туку на другата зграда да ги узурпира и да си направи деловна зграда …

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Самоволие со амин од „горниот“: Инвеститор со контејнери блокира улица, не се смее на паркинг оти ќе граделПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.