Занимливости

Она кога комуњарите од Цивил кукаат, прајслес ова сакам да читам да плачетеее комуњарииии

Директорката на МИТ Универзитетот сподели статус на својот Фејсбук профил дека ќе „ги исклучи порталите што шират омраза и рекламираат оружје“. Еден нејзин поддржувач Зоран Коцев вели дека нема да ги блокира особено ЦИВИЛ, оти на нив се „празнел“, додека Апостолова му реплицира „ти се празниш, ама ние ќе полниме зандани“.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.