Македонија

ОЛИВЕР СПАСОВСКИ ЌЕ ТРЕБА ДА ПРАВИ ПОПИС НА СЕ ШТО Е УКРАДЕНО ОД МВР: Неофицијално Ивица Конески вози полициски БМВ кое било конфискувано па доделено на користење на општината!Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.