МакедонијаТОП

ОЛИВЕР ОДМА ОТКАЗ, АМА ОДМА! Службенички од МВР во пасошко си снимаат „тик-токови“

(ВИДЕО) Службенички од МВР во пасошко си снимаат „тик-токови“

Во просториите на управните служби на МВР каде се издавале пасоши на белосветските криминалци вработениот се снимаат и објавуваат видеа како танцуваат во работно време на социјалната мрежа Тик-Ток.

Станува збор за извесна Реса Незири која видеото го снимала во просториите на управните служби на МВР, а доказ е и натисот „полиција“ во позадината на видеото кое го објави таа вчера.

Видеото е отстраенето моментално од Тик-Ток но затоа тука се твитерџиите…Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.