Занимливости

ОК ВМРО ДПМНЕ Могила си тера скроз независна кампања од централата, со свој кандидат, бројче, све башка иако ВМРО ДПМНЕ има сосема друг кандидат во општината!

 

* реклами:Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.