ЗанимливостиМакедонијаТОП

ОЈО и суд со доверба од 3%. ма какви работат и тоа ви е многу пак Јово дубара негови кадри мести у суд

Kalimero nema pravda

Што е таа работа русвај кај судиите па Катерина Николовска па маж и Влатко  Николовски обвинителот од Куманово па онаа протува Зоран од Тетово све мој до моега дошло ред за бодување на судиите и се на Јово дубара кадрите пак назад у судството ее ај утре подетално за се ќе бидеме малце судски новинари и јавнообвинителски де…имаме добри известители од децава таму.

место да работат и на групата да споделуваат податоци околу работата тие си ги оговараат мажите чиј маж кај мајка му да се врати на чиј му е голем чиј па температура му била висока, е тоа е обвинителство и истражителите таму багра баграаа работи ај наскоро со детали, фотки, извори, реки и езера се да се знае и Кале да реагира

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.