Забава

ОГОВАРАНЦИИ: Директорка, Габи Карапанчивица си фатила шфалер

ЛЖАТ БЕЕЕ

Директорка, Габи Карапанчивица си фатила шфалер,откако увидела дека нејзиниот маш кој ву е Советник за Јавни набавки,провизија и криминали ќе ја отера во КПД И,, ШУТКА”,на подолг престој.За да му се освети си го фатила за давање својот колега Лучки Пастув кој предава кај машинци,а жена му беше директорка на гимназијата во Кратово.

Нема достапен описМакедонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 17:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.