КолумниТОП

Oдвратна кампања против најдобриот скопски градоначалник Орце од Кисела Вода само зашто на една гнида давал пари за адвокатски услуги, абе па сите се гниди адвокатите па вие

немојте така за Ивица Конески па што му се навртевте ете маж и на Аделина лапа у Аеродром кај Муцунски, мож па и се боцкаат, а Аделина се шпанцира по митинзи

Градоначалникот на Кисела Вода, Орце Георгиевски му исплаќа паушал од 78.000 денари месечно, на Ивица Коневски- залижаниот.
Одличен пројекТ, градоначалниче, парите од даночните обврзници да ги трошиш за хонорари за Ивица.
Нема опис за фотографијата.
Нема достапен опис


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.