ЖивотТОП

ОД ВЛАДЕВЦИ СТРУМИЧКО ЈАВНА ПОДРШКА ЗА АГНЕСА, ТАА СЕ ЗАБЛАГОДАРУВА

Сликата може да содржи: текст кој вели „15:54 4G Zoran Trajkovski 4h maKeAoHиja o6BиeHa Bo upHo, maKeAoHиja жaли arHeca HeKojA cи ce ocTaBaлa co po6epT HeKOj cи. arHeca Hиe cme co Te6e. Like Comment Send You, Shpend Rahimi and 12 others Ristovi le Ristov Celosna podrska od Strumica site sme so Agnesa 4h Like Reply Matej Spase Kon podrskata se priklucuvam jas ne samo Strumica okolinata na Strumica S.Vladevci so tebe 23 m Like Reply Write a comment... GIF“

Агнеса Орданоска, сопруга на Роберт Орданоски, поранешен директор на АЕК, кој вчера преку Фејсбук објави дека се разведува, за „Фокус“ изјавила дека е вознемирена од настанот и дека најмногу се грижи за тоа како ова ќе се одрази врз децата.

– Брачните проблеми и недоразбирања се решаваат во четири очи, а не на социјални мрежи! Вознемирена сум поради децата, јасно ми е како ова ќе се одрази на нив, тие се во период кога растат, созреваат. Кога една жена се грижи за својот изглед, најлесно е да биде обвинета за афери, да се нарече спонзоруша, да ѝ се прикачуваат невистини кои ќе ја прикажат во лошо светло. Многумина ќе се ситат, лавини од невкусни коментари, без да се помисли на емоциите на овие деца, жално е сето тоа… Но, ме изненади поддршката која од вчера ја добивам од огромен број жени и мајки, кои дури и никогаш не сум ги сретнала во живот – изјави Орданоска.Македонија

Заболени
90,654
Мртви
2,785
Излечени
78,154
Активни
9,715
Last updated: 25/01/2021 - 13:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.