Забава

ОД ВАКВИ НАСЛОВИ ПО ПОРТАЛИ ДА ТИ СЕ ПРИСЕРЕ..Викенд дружба: Тамара Тодевска во друштво на Ева Заева (ФОТО)

ЖЕНСКИ МАГАЗИН Е ЛАКСАТИВОТ

Популарната пејачка Тамара Тодевска викендов се дружеше со Ева Заева, внуката на Зоран Заев.

Пејачката објави фотка од нивната викенд дружба во популарен скопски локал.
Двете се одлично стилизирани – се одлучиле за комбинации во црно.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.