Македонија

ОД КАКО СТАНА ВЛАДИН ПОТРЧКО ВАСКО ЕФТОВ ПОЧНАА ДА ГО КАНАТ НА КАНАЛ 5 СО ГОЦЕ ДА СИ ЗБОРАТ ЕМИ ДОБРО И ДВАЈЦАТА СЕ ДЕЦА НА ВИЦЕТО

Нема достапен описМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:45 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.