Македонија

Од буџет ќе се дава на БЕГ за да од пролет пак ќе си лапкаат на наш грб

Чудо сме еј чудо ке имаме парно од 5 сабајле до 1 по полноќ со пари од буџетот после тоа од пролет кешот пак на БЕГ

Нема достапен опис

A ЧИФЛИГАНЕЦ ПЛАНИРАЛ ДА НЕ НЕ ГРЕЕ ТОПЛАНИТЕ ГИ КУПИЛ ЗА ДА ГИ СРУШИ И ДА ГРАДИ НА ЛОКАЦИИТЕ ЗГРАДИ И ДА НИ ГИ ПРОДАВА ПО 1500 ЕВРА КВАДРАТ ЗНАЕТЕ ЛИ ВИЕ КАКВИ ЛОКАЦИИ ЛАПНАЛ ВО ТАФТАЛИЏЕ ПЛУС ДОКУПУВАЛ И ОКРУПНУВАЛ ПАРЦЕЛИ ЕХ БЕ ДРЖАВО ЗА КАДЕ СИ ТИ ?Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.