Македонија

Објаснување зошто Бејли не е на позицијата амбасадор на САД во Македонија

Мејл до Доказм од вработен на УСА амбасадата:

 

bejli e privatno otsuten na matura na sin mu vo amerika  zenava e zamena,

 

on ke si bide do septemvri

Македонија

Заболени
57,451
Мртви
1,600
Излечени
34,970
Активни
20,881
Last updated: 26/11/2020 - 19:41 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.