Забава

Новиот директор на Службен весник, Кржалоски, утре ќе наполни 24 години

krzaloski-luka-640x360

Каква количка сакаш детенце за роденденчето?Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.