Живот

НОВИНАРОТ И ГЛУМАЦОТ БИЛЕ НА ДУДЛАЊЕ КАЈ ВИЦЕ У ВИЛА ПАРК, АЈ СО БЕРИЌЕТ

ДУДЛАЈТЕ ТАКА И ТАМУ МНОГУМИНА СТАНАА ДИРЕКТОРИ КАКО И КАЈ ПОПОТ ИДЕЊЕ НАУМ САКА ОН ОГНЕНЕ И ИСТИ ПОЛ БЕЗ ГАЈЛЕ СРЦ

Огнен претходно објави фотографии кои изненадија многумина. Имено, малкумина знаеја дека токму големиот актер, Марин Бабиќ му е вујко на новинарот.Македонија

Заболени
217,025
Мртви
7,631
Излечени
203,325
Активни
6,069
Last updated: 05/12/2021 - 12:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.