БалканСекс

Новата бугарска фолк ѕвезда кариерата ја гради со голи гради: „Малката“ тргна во естраден прогрес, па се сликаше топлес! (ФОТО)

Новата бугарска фолк ѕвезда кариерата ја гради со голи гради: „Малката“ тргна во естраден прогрес, па се сликаше топлес! (ФОТО)

Младата бугарска фолк пејачка позната под естрадниот прекар „Малката“, ги покажа голите гради на плажа. Новата ѕвезда на „Пајнер“ продукција го фрли градникот, се ослободи од  стегите, па смело ја покаже својата секси женствена природа, а во нејзините разголени фотографии уживаа илјадници следбеници, наградувајќи ја со лајкови.

До душа, некои од нив ги категоризираа топлес фотографиите како вулгарни и порно, ам сепак таквите „пуританци“ беа малкумина.

„Не сакам летото да заврши“- им порача пак, таа. Под жешките фотографии имаше и такви кои ја советуваа да почне да се облекува за да не настине, бидејќи времето станува се’  постудено, а таа се појавува се поразголено.

Сепак,  голотијата е составен дел од животот на Вања, како што гласи нејзиното вистинско име.

Пред само неколку дена, амбициозната пејачка без предрасуди го покажа својот задник на сцената за време на еден свој настап.

Очигледно Малката знае како да се пробие на фолк естрадата и ништо нема да ја запре за да не го стори тоа.

„Малката“ тргна кариерата да ја гради со голо га*е и голи гради! Топлес во естраден прогрес!

Извор: HotNews.bg
Фото: Инстаграм принтскрин/malkata.official
Видео: Јутјуб


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.