Колумни

НЛБ БАНКА ПРЕКУ АНТОНИО АРГИР ПОДРЖУВА **КРИМИНАЛ И КОРУПЦИЈА

НЛБ БАНКА ПРЕКУ АНТОНИО АРГИР ПОДРЖУВА **КРИМИНАЛ И КОРУПЦИЈА**ВО ВЛАДИМИРОВО!!!!!
ЗОШТО!?!
ОТКАКО ГИ ИЗИГРА ЈАГНАРИТЕ СО ПОДРШКА НА КОНТРАВЕРЗНАТА РУДИНЕ ММ* ГИ ИЗИГРА И МЛЕКАРИТЕ СО ПОДРШКА НА КРИМИНАЛ НА *СУТАШ* А СЕГА ПОДРЖУВА ИПАРДИ ЗА ЛЕШНАЦИ НА ИСТА ПОВРШИНА НА КОЈА ИСКОПАЧИЈА ПЛАНТАЖА НА ВИШНИ НА ВИПА ДООЕЛ!!!??
КРИМИНАЛИТЕ СЕ ОГРОМНИ САМО ВО *МАЛОТО ВЛАДИМИРОВО*

Aleksandar Popovski


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.