ЖивотТОП

Ништо не памтите вие млади деца сте, на пример не знаете дека Рада и БЦ се пердашеа, па у Берлин и ќутек и мана БЦ

и нема веќе Рада жолчка за вадење и ја извадија у Систина...

Еее времиња беа тоа лидер на СДСМ Бранко Црвенковски уште млад потентен лидер, премиер све што ти душа сака. ама жгољави жени сакаше ете на пример Радмила љубав беше тоа од дете си ја узна додека Филип Петровски растеше у вмровац, а рада у сдсмовка има уште видеа на јутуб како се спротиставуваат по дебати. Небитно причава ми е дека тогаш се збореше дека голема љубов било тоа, па Бранко едно време се уплашил не можел да ја откачи па морал да ја тепа на конгрес на Фридрих Еберт во Берлин, не знаеше како да ја скине с курца…ама млади сте. сеа за вас они се величини у СДСМ за гревота…

ФОТО) Бранко Црвенковски и Радмила Шеќеринска со насмевки: Што ни порачуваат додека танцуваат? » ekran

Фото) Рада во мини на танго со Бранко - Reporter.mk

Црвенковски: За СДСМ, во овој момент, не сме решение ни јас, ни Заев! | Северна Македонија | DW | 07.05.2014Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 10:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.