Некатегоризирано

Николовски: Избори во Штип ќе има, СДСМ води на анкетите и ќе победи Маслинче ако сам со себе се такмичи, ајде не треси

Избори во Штип ќе има, а Сашко Николов е идниот градоначалник, рече генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски на ТВ Стар, уверувајќи дека изборите ќе бидат според сите стандарди, протоколи и заштитни мерки.

-СДСМ има огромно водство и води на сите анкети пред локалните избори во Штип. Затоа ВМРО ДПМНЕ и Христијан Мицкоски се плашат од пораз. Ние имаме кадар за подобар живот, за поквалитетен живот, не само за Штип, туку за сите градови – рече Николовски.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.