ЖивотТОП

Никој да не ве лаже Боркица и Грујо не се заедно има дечко и се врти у Плеј ако ја барате

Боркица Груевска и Никола Груевски не се заедно сликите што ги постира Никола се стари од пред година две таа сега е како обезглавена кобила шета по кафичи најчесто е во ПЛЕЈ има швалер за кој велат е екстра згоден и млад, инаку за тие што не знаат Боркица е раководител на сектор во Комисија на хартии од вредност и зема 56 илјади плата. Никој не ја закача таа е богиња на СДСМ.

Пукнало кога баба Нада со одвратни зборови и кјотек ја избркала од дома…повеќе утре

Ах да и Грујо не е за жалење го тешат Елена Ристевска и Елена Петковска…

Borkica i bratuced i da ne si pomislite nestoПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.