ЗабаваСекс

„Никогаш не сум била ваква…“, Спенџарска направи огромна промена на имиџот не дава на секој почна на секој втор

Spendzarska7

Познатата македонска водителка и инфлуенсерка Јелена Спенџарска честопати на својот Инстаграм профил споделува фотографии од нејзините секојдневни стајлинзи.

Овојпат Спенџарска се одлучи за драстична промена во изгледот.
Таа долго време косата ја носеше долга, потоа се одлучи да ја скрати, но овојпат ептен ја скрати.

„Никогаш не сум била ваква, чекам коментари“, напиша таа во своето стори.
Spendzarska„Подобро кратка и здрава наместо долга и досадна …. и коса и врска“, стои во описот на фотографијата на која Спенџарска е со новата фризура.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:01 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.