Колумни

НЕШТО РАЗОЧАРАНИ БИЛЕ ВО ГРАДСКО

Д РАЗОЧАРАН СИМПАТИЗЕР НА СДСМ ОД ГРАДСКО . Слободно објавете за да се свестат.
Драганчо Крчмаров кој гласаше прв пат после 2002
Поради тоа дете кое не е ценето
И си даде оствка


Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:00 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.