Свет

НЕМА ЗАРАЗЕНИ ОД КОВИД У СЕВЕРНА КОРЕА Е НЕМА КОЈ СМЕЕ ОДЕ ГЛАВА

Цар 🇲🇰🇨🇷

Знае мудриот Ким Јонг од каде доаѓаат вирусите…
Северна Кореја нема заразени,Ким Јонг нареди да се рушат сите авиони кои над Северна Кореја испуштаат токсични материи и нано честици кои се причина за сите болести.

Ама на нашите тука во Македонија не им се докажува дека сите болести ни паѓаат од авионите и дека треба да ги собориме со ПВО….

Фотографија на Оливера Соколова Македонска.

Фотографија на Оливера Соколова Македонска.

Фотографија на Оливера Соколова Македонска.

Фотографија на Оливера Соколова Македонска.

Фотографија на Оливера Соколова Македонска.Македонија

Заболени
66,330
Мртви
1,877
Излечени
42,241
Активни
22,212
Last updated: 05/12/2020 - 03:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.