ЗабаваТОП

НЕМА ЗАЕБАНЦИИ БОРЧЕ СТАНА ГЛАВЕН ШВАЛЕР И БАБОЈЕБ ВО ГАЗИ ЕБИ БАБА ДОДЕКА НЕКОЈ ДЕДО НЕ ГО ПЛЕСНЕ СО…ШТАКАТА

ОВА Е КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ГАЗИ БАБА БОРЧЕ ОД СДС КОЈ ОВИЕ ИЗБОРИ ЌЕ ЗАГУБИ НА ИЗБОРИ

Мијата. Ќе те легнам  Борче

Борче: Ќе ме легнеш ќе заспијам и онака не ми се дига нешто последниов месец само Заев го сонувам како цицки му пораснале

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:22 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.