ЗабаваКолумниТОП

НЕМА ПРАВДА-ИМА ЉУБОВ! МЕРИ ЈА САКАМ МАМО НОТАРКА ДА БИДЕ!

Претседателот на СДСМ од Крива Паланка Михаил Дејановски,зијанот на Катич,ќе си ја постави својата швалерка Мери Митовска за НОТАР….

Но,пошироката Паланечка јавност треба да знае дека МАЈКА И на Мери е актуелен НОТАР. Михаил е заљубен до уши во Мери, само Никола-Каре да се освести на време или е зафатен со жена му на Гоце-Хантерс,бизнисмеката Сара. НЕМА ПРАВДА-ИМА ЉУБОВ!

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.