ЖивотЗабава

Нема ден а да нема нова глупост: Малку го искривија новиот кружен тек во Струмица. (ВИДЕО)

На фејсбук денеска се споделува видео од птичја перспектива од новиот кружен тек во Струмица.

Повеќе е од јасно е дека самиот кружен не е воопшто добро центриран и автомобилите влегуваат во пешачкиот премин, а тоа не е дозволено.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.