Занимливости

Нема да ви се верува колку чини само овој детаљ што го носи Заева – ШОКАНТНА ЦЕНА, некои не можат да го купат ни со кредит!

Внукaта на Зоран Заев, Ева Заева, ова лето наполни 22 години и дипломираше на Машинскиот факултет.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Имено, шармантната струмичанка неодамна ја одбрани дипломската и ги заврши додипломските студии, кога објави неколку фотографии на кои блескаше во мало жолто фустанче со кое никого не остави рамнодушен.

Ева која е поприлично позната на социјалните мрежи и со своите последни фотографии привлече внимание.

 

Но овој пат во центарот на вниманието не беше нејзиниот фустан, кој е совршен избор за топлите летни денови, туку нешто друго.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Имено, Заева со својот изглед уште еднаш ги импресионираше сите, што може да се забележи и од позитивните коментари.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Нејзиниот моден избор секогаш е полн погодок, и досега ниту еднаш не се случило да погреши со ниту еден детаљ.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

А така беше и овој пат, посебно со изборот на модните додатоци со кои Заева никого не остави рамнодушен.

 

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Имено, она за што сите зборуваат е чантата која што младата, богата инженерка ја носеше за оваа пригода.

Фото: Принтскрин

Во прашање е чанта од познатиот бренд Диор во црвена боја која на интернет чини неверојатни 3415 долари, и тоа на попуст. .

Фото: Принтскрин

Ова чанта е одличен избор за лето и совршено се согласува со најразлични модни комбинации, само што за многу дами е прескапа.

Фото: Диор

Имено, овој моден додаток кој чини повеќе од пет просечни плати во Македонија, нешто што ретко која дама може да си го дозволи.

 

 

Фото: Принтскрин

Но познато е дека шармантната внука на поранешниот премиер не штеди пари кога е изгледот во прашање.

Фото: Диор

Тоа можеме да го видиме и од нејзиниот Инстаграм профил каде редовно објавува префинети и гламурозни модни комбинации.

Фото: Инстаграм

Таа овој пат дефинитивно ги освои сите со ова свое опуштено летно издание кое го комбинираше со скапи детали.

 

Па, доколку ви се допаѓа нејзиниот избор, во продолжение погледнете уште неколку модели на чанти од овој бренд…

 

Фото: Диор

 

Фото: Диор

 

 

Фото: Диор

Фото: Диор

 

 

Фото: Диор

 

 

Фото: Диор

Фото: Диор

 

Фото: Диор

 

 

Фото: Диор

Фото: Диор

 

Фото: Диор

 

 

Фото: Диор

Фото: Диор

 

Фото: Диор

 

 

Фото: Диор

Фото: Диор

 

Фото: Диор

Фото: Диор


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.