Колумни

НЕКОЈА ДЕВОЈКА Е ЉУБОМОРНА НА ИНА ДЕСКОВА ПА НИ ПРАЌА ОТРОВНИ ПИСМА БИЛА ВАКВА ОНАКВА…

ДВЕТЕ НАЈОМИЛЕНИ СТАРЛЕТИ НА ЗОКИ ФАЦИ ОД НОВАТА И СТАРАТА ГЕНЕРАЦИЈА: ИНА ДЕСКОВА И

Zdravo
Interesen bi bil post vo vrska so poznatata makedonska starleta Ina Deskova, koja na svoi 20 godini odi so mazi 50+ god za po nekolku iljadarki (denari) i po nekoe parfemce.
Mn cesto ovaa starleta se reklamira na instagram profilot kaj Zoki Faci.
Najstrasniot del e sto ovaa notorna drolja se pretstavuva judistka i drzi casovi na mali deca vo centarsko osnovno uciliste. Ovoj paradoks e vozmozen samo kaj nas vakvo dno od covek da educira deca i da dava “primer” na istite. Ova se kosi so site zakonski i moralni vrednosti. Ovaa osoba ne e dostojna da ima kontakt i da trenira deca i bilo kako da vlijae vrz niv.

Lejla Sela
Доказ: а зошто лажеш за девојчето и при тоа не нудиш ни еден доказ, значи колку е голема женската злоба тоа е чудо, гледај си своја работа остави го девојчето што сака нека си прави со својот живот, ајде марш! Остави ги луѓето на раат…
https://dokazm.mk/dvete-najomileni-starleti-na-zoki-fatsi-od-novata-i-starata-generatsija-ina-deskova-i/


Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 10:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.