КолумниТОП

НЕКОИ ГРУЈОВИ ИСПРДОЦИ СТАНАА ГЛАВНИ ВО БОРБАТА ПРОТИВ РАКОВОДСТВОТО ВО ВМРО ДПМНЕ

Ова копитово Митов беше прво на Дом на младина претседател после тоа, беше член на ИК на ДПМНЕ во последниот состав на Груевски за цел мандат не стави слика своја на сајтот на ДПМНЕ крив е директно за цела низа катастрофални проекти у здравство

Фотографија на Aleksandar Mitov.

За оние кои не знаат овој лајнар е изваден од клоаката од газот на Никола Груевски овој лапаше од Николче како негов главен советник, а 4 години во власт на Заев не бекна ни еден збор против СДСМ, туку бараше да прави промоции на избори под маски сигурно инструиран и платен баш од Зоран Заев кампања под маски за да немало контакт и така да ја уништи главната сила на ВМРО ДПМНЕ непосредниот контакт со членството, симпатизерите и народот во целина. Овој најде за ВМРО да збори еј, подобро како него ако се никогаш да не се најдат шестмина, обичен лицемер и преварант!

успеал и цел интернет простор да го исчисти

да го гуглаш нема ништо за него од политика

а беше џелат, без негов амин ништо Тодоров не смеешеМакедонија

Заболени
90,654
Мртви
2,785
Излечени
78,154
Активни
9,715
Last updated: 25/01/2021 - 14:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.