ЖивотЗабаваСекс

НЕКОГАШ ФРАЕРИ СЕГА ОБИЧНИ СТАРЦИ, ВРЕМЕ ГИ СОГАЗИЛО

ебел не ебел и курцу време пролази

Нема достапен опис

Toше Зафирчев био је некад сеа сал мало чопче је остало,,,у Неготино го викале така Тоше со малото чопче

Нема достапен опис

Гзе беше порано сеа е расцветан стар гз уште ли не го избркавте од работа овој пијандура?

Нема достапен опис

На Звоне му обеле косата од како не го игра Сашенце, а треба да му се  пребројат становите на Златомир доо и зградите

Нема достапен опис

Армандо двоцевчето со тесно газе балетанско, а прима два од еднаш,,,

Нема достапен опис

Овој беше жабец сега е старец за него насловот не важи Арсо миришеш на земја како селска куќа на запршка

Нема достапен опис

Антонио и ти бе брат топол брат двоцевче цел живот така си го пројде остаре лигавејќи се за позиција

Нема достапен опис

Аљи Амети, да има по рамковен  еден од оние другите преко Вардар што го фанаа цел Вардар и цела Влада

Нема достапен опис

Задомаќини се од како склепа дете на кумашинката на Љупка у Струмица и стан ву купи и почна да старее нагло наш Филипче скакулче

Нема достапен опис

Лазе лаки жени го мучат и хотели и пари и партија и ебеш му матер на Лаки охриѓанецот пратеникот

Нема достапен опис

Шилежето од како го јаде од Дана викат решил да се лечи од алкохолизам у Маврово у викендицата и стои вака да речеш подмладен тинејџер скоро

Нема достапен опис

Петко царинарот викан 10 10 олињал како стар кур прости ми боже много пари за улошки дава жени ќерки..трошат он скрца со зуби испокрши ги па скоро порцелански турал. ама џабе фаца издава дека е пред пензија а збори народ и двете жени нашле си дојебници оти петко слабо ќецаал не го бивало жими све другар ми кажува…

Нема достапен опис

Урко е на привремена работа у Кавадарци бере мушмули за мармелад не го тражете по Скопје за џабе

Нема достапен опис

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.