Забава

НЕ ЗНАЕВ ДЕКА И АРТАН ПРЕСАДУВАЛ КОСА КО БУЈАР БЕ?

не сам знајала што викаше Силванева Бона

Бујар Османи тврди дека Бугарија имала право да ни го оспорува јазикот – Kurir.mkФото) Бујар Османи со афро-фризура - Reporter.mkМакедонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 22/01/2022 - 01:15 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.