Балкан

„Не сакав да имам с*екс со Поповиќ“: Познатата пејачка откри шокантни детали за директорот на „Гранд“

„Не сакав да имам с*екс со Поповиќ“: Познатата пејачка откри шокантни детали за директорот на „Гранд“

Пејачката и водителката на „Парови“, Весна Вукелиќ Венди вели дека директорот на „Гранд“ , Саша Поповиќ по секоја цена сакала да ја однесе во кревет, но тоа не му успеало.

„Саша Поповиќ беше луд по мене. Се заљуби кога ме виде првпат, уште на почетокот на мојата кариера. Морам да кажам дека тогаш не беше во брак со Сузана Јовановиќ. Кога од неговата лева страна ќе биде најубава пејачка, а од десна најгрдата, тој ќе ја одбереше оваа втората. Саша ги сака пејачките. Не сакав секс со него бидејќи не сакам да бидам дел од таа група. Никако не сакав да му бидам една во низа“ вели Венди.

За потсетување, Саша Поповиќ е во брак со пејачката Сузана Јовановиќ со која има ќерка Александра.

Резултат со слика за vesna vukelic vendi biografijaРезултат со слика за vesna vukelic vendi biografijaМакедонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.