СветСексТоп1

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: ГУЗИЦАТА НА БРИТНИ СПИРС

„Еве видео за да видите дека ова е навистина мојот задник. Без филтри, без прикривање, вистинска работа. Псст, сликам со селфи-стап и секогаш така ќе сликам. Тој секогаш стои, не одговара на прашања и многу е сигурен“, напишала таа до снимката, која за неколку часа била прегледана повеќе од пет милиони пати.

Фотографија и видео од својот гол грб и задник во танга кои Бритни Спирс ги објави на Инстаграм, поделија и збунија пет милиони фанови кои ја видоа објавата, пишува Индекс. „Дали сум јас единствено збунет од ова?“, „О Боже …“, „Која е поентата на ова?“, „Има нешто чудно во ова“, беа некои од реакциите.

Ѝ требаше ли на Бритни една ваква екскурзија сега кога се разрешува судењето со татко ѝ, во момент кога тој дури и реши да го повлече 13-годишното старателство само за да ѝ угоди?

 

 

„Ова е мојот задник“, напиша таа прво до фотографијата, а потоа ја сподели и снимката.

„Еве видео за да видите дека ова е навистина мојот задник. Без филтри, без прикривање, вистинска работа. Псст, сликам со селфи-стап и секогаш така ќе сликам. Тој секогаш стои, не одговара на прашања и многу е сигурен“, напишала таа до снимката, која за неколку часа била прегледана повеќе од пет милиони пати.

Тој напиша дека Бритни „има право да побара од судот сериозно да размисли дали е неопходно старателството“ и дека нејзините околности се промениле „до тој степен што основите по кои му е доделено старателството можеби веќе не постојат“, објавија американските медиуми.

 

 

На сослушување во јуни, пејачката пред судот рече дека старателството, кое започна во 2008 година, е навредливо и понижувачки и побара нејзиниот татко да биде лишен од правото да управува со нејзиниот имот од 60 милиони долари.

Судското рочиште за расправање за предлогот на Бритни Спирс е закажано за 29 септември во Лос Анџелес.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.