Забава

Не можеш да спиеш ноќе до 3? Епа ти прета опашката, затоа!

Не можеш да спиеш ноќе до 3? Епа ти прета опашката, затоа!

Фотографија на Ina Mnogufina.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:11 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.