Македонија

Не е веќе анонимус…МИЛЕВСКИ: Прв пат после 90 години “Водовод” Битола ќе добие сопствен објект

Денес во Битола го означивме почетокот на градбата на новата управна зграда на ЈП Водовод.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.